Понедельник, 19.03.2018, 19:38
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайту
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Анонси, події

ФІЛОСОФСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

                                

 16-18 січня 2014 року проведено VІІІ Всеукраїнську історико-краєзнавчу філософську конференцію учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді, Комунальним закладом «Харківська обласна  станція юних туристів» спільно з Харківським національним університетом імені В.Н.Каразіна та Національним літературно-меморіальним музеєм Г.С.Сковороди, яка проводилась відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 13.12.2012 № 1409 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2014 рік», наказу Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації від 13.01.2014 року №14.

У конференції взяли участь 213 юних краєзнавців з АР Крим, 10 областей України та Бєлгородської області Росії, а також районів Харківської області та міст Куп’янська, Люботина, Первомайського, Чугуєва.

Урочисте відкриття конференції відбулося у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна. Юних краєзнавців привітали Ростовська В.І., начальник управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Омельченко Д.Г., заступник директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Перепелиця О.М., заступник декана філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Рибка О.П., заступник директора Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди.

В конференції взяли участь вихованці гуртка «Народної творчості» Чугуївського центру туризму та краєзнавства. Сокрут Ольга виступила на секції «Етнографічні особливості краю» з доповіддю на тему «Прядіння та ткацтво населення Харківщини», Таненя Вікторія на секції «Духовні скарби мого краю» представила свою роботу на тему «Хліб наш насущний». Гуртківці Чугуївського ЦТК були нагороджені грамотами КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» за активну участь в роботі конференції.

Кращі доповіді по кожній секції відзначені грамотами філософського факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, які особисто вручив декан філософського факультету, доктор філософських наук, професор Карпенко І.В. До десятки кращих виступів  увійшла доповідь Сокрут Ольги, вихованки Чугуївського центру туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради.

Вітаємо вихованців ЦТК з вдалою участю в конференції та бажаємо подальших успіхів в краєзнавчих дослідженнях.Категория: Анонси, події | Добавил: ЦTK (22.01.2014)
Просмотров: 153 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода
Інтернет-радіо
Онлайн радио
Оплата послуг