ЗМАГАННЯ ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯ - Анонси, події - Каталог статей - Чугуевский городской ЦТК
Суббота, 10.12.2016, 02:10
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайта
Наш опрос
Что Вас больше привлекает?
Всего ответов: 342
Погода
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Анонси, події

ЗМАГАННЯ ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯ

ЗМАГАННЯ ЗІ СКЕЛЕЛАЗІННЯ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ

        7 травня, на скелелазному стенді в спортивній залі Чугуївської ЗОШ №1, відбулися відкриті особисті змагання зі скелелазіння, присвячені воїну, альпіністу, учаснику Параду Перемоги 1945 року, випускнику першої школи -  Варжеїнову Костянтину Миколайовичу. На лінійці відкриття учасників змагань привітав син ветерана - Варжеїнов Ю.К. - перший заступник голови Чугуївської районної адміністрації та секретар Чугуївської міської ради Резченко Є.О.

      В змаганнях взяли участь вихованці Чугуївського міського та районного центрів туризму, усього майже 60 учасників, кожен з яких долав дистанції на швидкість, пробиваючись до фіналу через «сито» кваліфікації та півфіналів.

       Перед початком змагань можна було ознайомитись зі спорядженням, яке для сходження в гори та подолання вершин застосовували альпіністи 70 років тому та порівняти його з сучасним, завдяки презентації ближче познайомитись з героїчною біографією ветерана, на честь якого, уже традиційно третій рік поспіль, проводяться ці змагання. Діти, разом з батьками, активно вболівали за своїх друзів та, не стримуючи емоцій, раділи їх успіхам.

       На закриття змагань до юних скелелазів завітав Народний депутат України Д.О.Шенцев, який разом з Варжеїновим Ю.К., після підведення підсумків змагань, нагородили призерів та переможців пам’ятними дипломами та медалями.  

Переможцями стали:

Старша група

Дівчата

  1. Сейрик Катерина
  2. Чугунова Анастасія
  3. Аргунова Анна

Хлопці

  1. Мальцев Ілля
  2. Костюк Олександр
  3. Мерзляков Микита

Середня група

Дівчата

  1. Голуб Вікторія
  2. Дудзенко Владлена
  3. Почекуніна Богдана

Хлопці

  1. Шинкаренко Максим
  2. Мальцев Лев
  3. Юрков Костянтин

Молодша група

Дівчата

  1. Власенко Дарина
  2. Висторобець Поліна
  3. Кольцова Аліса

Хлопці

  1. Звєрьков Ярослав
  2. Трєсков Сергій
  3. Мартинов Миткита.                                                                                                                                                                              Вітаємо переможців та призерів змагань з успіхом та бажаємо нових спортивних досягнень.

 

Категория: Анонси, події | Добавил: ЦTK (10.05.2015)
Просмотров: 145 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Интернет-радио
Онлайн радио
Бесплатные SMS
mts beeline megafon
tele2 tele2 skylink
kyivstar life ukrmts
Игра на мышление
Оплата услуг