Среда, 23.05.2018, 21:47
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайту
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Краєзнавство та МАН

КРАЄЗНАВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ

ЧУГУЇВСЬКА МІСЬКА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

    «28» 01. 2016

  Чугуїв

  № 51

Про  проведення  звітної

краєзнавчої  конференції

«Люби і знай свій рідний край»

        Відповідно до плану роботи відділу освіти Чугуївської міської ради на 2016 рік та плану масових заходів Чугуївського центру туризму та краєзнавства  Чугуївської міської ради, з метою вдосконалення патріотичного та громадянського виховання підростаючого покоління на традиціях і звичаях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення молоді до пошукової, науково-дослідницької роботи, розвитку і підтримки юних талантів, а також для підведення підсумків роботи учнівських колективів, факультативів, гуртків, пошукових загонів у Всеукраїнській експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина-Україна»

Н А К А З У Ю:

1. Директорові Чугуївського центру туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Лисенку С.В.:

1.1. Провести звітну краєзнавчу конференцію «Люби і знай свій рідний край» для учнівської молоді м.Чугуєва в приміщенні Чугуївського центру туризму та краєзнавства (вул. Кожедуба, 17-Б) згідно з умовами (додаток).   28.04.2016

1.2. Направити кращі роботи до КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» для участі в обласному етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина-Україна».     До 01.10.2016

  1. Керівникам навчальних закладів:

2.1. Направити на міський конкурс роботи, оформлені відповідно до  Положення  про  Всеукраїнську експедицію учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина-Україна» (Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України  від 04.02.2013 № 81 «Про затвердження Положення про Всеукраїнську краєзнавчу експедицію учнівської молоді «Моя Батьківщина–Україна»).     До 20.04.2016

2.2. Надати можливість учням навчальних закладів, гуртківцям, представникам експедиційних загонів та їх керівникам взяти участь у міській  краєзнавчій науково-практичній конференції «Люби і знай свій рідний край». -    28.04.2016

3. Відповідальність за виконання наказу покласти на методиста методичного кабінету відділу освіти Нестеренко Г.А.

4. Контроль  за  виконанням  наказу  залишаю  за  собою.

Начальник  відділу  освіти                              М.В.ПРОЦЕНКО

Додаток

                                                                        до наказу  відділу  освіти

Чугуївської  міської  ради

 28.01.2016  № 51

                                   УМОВИ

проведення  звітної  краєзнавчої  конференції

                «Люби і знай свій рідний край»

І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

    Звітна краєзнавча конференція «Люби і знай свій рідний край» проводиться в рамках руху учнівської молоді за збереження та примноження традицій, звичаїв, обрядів українського народу «Моя земля - земля моїх батьків», Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна», Всеукраїнської молодіжної акції «Пам’ятати. Відродити. Зберегти», обласної  історико-краєзнавчої пошукової експедиції учнівської та студентської молоді «Чорнобиль: події, долі, пам’ять» та обласної військово-патріотичної акції «Слобожанські дзвони Перемоги». 

ІІ. МЕТА  І  ЗАВДАННЯ 

2.1. Конференція проводиться з метою виховання в учнівській молоді патріотизму й національної гідності, любові до України,  вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю.

2.2. Основними завданнями конференції є:

  • виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей українського народу;
  • увічнення бойових подвигів захисників Батьківщини та вшанування людей, які працювали в тилу  у роки боротьби з нацизмом;
  • вшанування громадян, які виконували і виконують військовий обов’язок,героїв антитерористичної операції на сході України;
  • формування в учнівської молоді активної громадянської позиції щодо збереження об’єктів матеріальної культури та природи;
  • залучення учнівської молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та природного довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів, а також до науково - дослідницької роботи;
  • сприяння подальшому розвитку краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи у навчальних закладах м. Чугуєва, розширення напрямів краєзнавчих досліджень;
  • удосконалення пошукової та просвітницької роботи шкільних музеїв та пропаганда кращого досвіду їх роботи.

ІІІ. ЧАС  І  МІСЦЕ  ПРОВЕДЕННЯ

Конференція проводиться 28 квітня 2016 року о 14.00 в приміщенні Чугуївського центру туризму та краєзнавства (вул. Кожедуба 17-Б). За наявності більше 6-ти робіт учнів молодших (2-й -6-й) класів, для них захист робіт буде організовано окремо, про що буде повідомлено додатково.

 ІV. УЧАСНИКИ

До участі у конференції запрошуються представники кращих пошукових груп, загонів, активісти музеїв історичного профілю, учнівські колективи загальноосвітніх та вихованці позашкільних  навчальних закладів м.Чугуєва.

V. КЕРІВНИЦТВО

Загальне керівництво щодо проведення краєзнавчої конференції здійснює відділ освіти Чугуївської міської ради. Безпосередня організація та проведення конференції покладається на Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради.

VІ. ПРОГРАМА  ТА  ЗМІСТ  КОНФЕРЕНЦІЇ

6.1. Програма конференції передбачає виступ юних краєзнавців, які презентують свої пошукові-дослідницькі роботи за напрямами:

6.1.1.«З попелу забуття» («Слобожанські дзвони Перемоги»);

6.1.2.«Чорнобиль: події, долі, пам’ять»;

6.1.3.«Герої не вмирають» («Слобожанські дзвони Перемоги»);

6.1.4.«Із батьківської  криниці» («Моя Батьківщина-Україна»);

6.1.5.«Духовна спадщина мого народу» («Моя Батьківщина-Україна»);

6.1.6.«Географія рідного краю» («Моя Батьківщина-Україна»)

6.2. До участі  у  конференції  надаються:

6.2.1.  Пошукові роботи в друкованому та  електронному вигляді надати до ЦТК  -  до 20.04.2016;

6.2.2.  Електронну  презентацію  виступу на електронному носії (флешці)  або  на е-mail: teremok-turizm06@rambler.ru – надати до ЦТК  -  до 26.04.2016.              

6.3. Вимоги до оформлення друкованої пошукової роботи. Пошуково-дослідницькі  роботи оформлюються  згідно  з  ПОЛОЖЕННЯМИ (розміщені на сайті Чугуївського ЦТК: http://chuguevctk.at.ua).

6.3.1. На титульній сторінці обов’язково зазначаються назва міністерства, адміністративно-територіальної одиниці, повне найменування навчального закладу та його підпорядкованість, назва експедиції (акції), напрям,  тема краєзнавчо-дослідницької роботи, виконавці, керівник та рік виконання.

6.3.2. На другій сторінці (анкета учасників) зазначаються: прізвище, ім’я, по батькові автора  роботи  або назва колективу (пошукової групи, гуртка, творчого об’єднання), списки учасників із зазначенням класу, місця їх навчання, фото учасників, прізвища, імена, по батькові керівника або керівників пошукової групи,  місця їх роботи, точні адреси та повні назви навчальних закладів, номери телефонів.

6.3.3. Текстова частина пошуково-дослідницької роботи оформлюється згідно зі структурою: титульний аркуш, анкета учасників, вступ, опис   виконаної  пошуково-краєзнавчої  роботи, підсумки  та  висновки, список  використаної  літератури, додатки (експедиція «Моя Батьківщина-Україна») або вільна у виконанні (акція «Слобожанські дзвони Перемоги»).

6.3.4. Об’єм  тексту краєзнавчої роботи – до 15 сторінок.

6.3.5. Фото розміщуються  по тексту роботи або в додатках.

6.3.6. В додатках (обсягом до 10 сторінок)  розміщуються копії  старих  фотографій,  архівних документів, сучасні фотографії місцевості тих подій, карти, схеми тощо.

6.3.7. Диск у конверті з роботою кріпиться до роботи.

6.4. Вимоги  до  виступу  на  конференції:

6.4.1. Для захисту  роботи надається 7-8  хвилин.

6.4.2. Під час захисту можливо використовувати різні форми (усна доповідь, презентація, інсценування, агітбригада тощо).

6.4.3. Кількість учасників, які презентують роботу - до 7 чол.

VІІ. ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ ТА НАГОРОДЖЕННЯ

7.1. Підводяться підсумки кращих пошукових та дослідницьких робіт  учасників міського заочного конкурсу Всеукраїнської експедиції  учнівської  молоді  «Моя  Батьківщина – Україна». Кращі роботи, виконані відповідно до вимог ПОЛОЖЕННЯ, направляються до обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина-Україна».

7.2. Під час конференції «Люби і знай свій рідний край» підводяться підсумки захисту робіт. Переможці і призери конкурсу-захисту нагороджуються грамотами відділу освіти Чугуївської міської ради.

Методист  Чугуївського  центру

туризму та краєзнавства                                            Г.М.Лисенко

Категория: Краєзнавство та МАН | Добавил: ЦTK (19.02.2016)
Просмотров: 398 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода
Інтернет-радіо
Онлайн радио
Оплата послуг