Понедельник, 21.05.2018, 20:03
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайту
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Краєзнавство та МАН

ЗМАГАННЯ КРАЄЗНАВЦІВ ЧУГУЄВА

22 травня 2013 року в районі Клугино-Башкирівки відбувся VІІІ-й зліт юних краєзнавців міста Чугуєва, який проводився в рамках руху учнівської молоді України «Моя земля – земля моїх батьків». Зліт юних краєзнавців проводився з метою сприяння розвитку пізнавальних інтересів учнівської молоді з різних напрямків краєзнавства; поглиблення знань учнів з основ географії, історії, екології, геології, народознавства тощо; набуття навичок польових досліджень, спостережень на місцевості та навичок подолання природних перешкод під час походів.

        В краєзнавчому зльоті взяли участь команди 8 навчальних закладів міста . Змагання з теоретичної  та практичної  експедиційної  роботи відбувалися під час проходження  кожною командою маршруту, який складався з 7-ми контрольно-залікових краєзнавчих та 1-ї туристської станцій.  Під час виконання  окремих завдань на туристсько-краєзнавчих станціях члени команд показали …

            На станції «Топографія» максимальну кількість балів за визначення топографічних знаків отримали топографи ЗОШ № 1, ЗОШ №2,  краще за всіх намалювали умовні топографічні знаки учні ЗОШ № 1,  а команда Клугино-Башкирівської ЗОШ  точніше за всіх виконала і накреслила  профіль схилу ділянки місцевості.

            На станції  «Історичне краєзнавство» учні Клугино-Башкирівської ЗОШ краще за всіх  відповіли на тестові питання 2-х завдань «Чугуїв в роки ВВВ» та «Історія Чугуєва». За опис археологічної знахідки більше балів отримали команди Чугуївської гімназії № 5, ЗОШ № 1 і ЗОШ № 2.

      На станції «Географічне краєзнавство» безпомилково визначили формулу  деревостою та описали ділянку лісу команди ЗОШ №1, а географи Клугино-Башкирівської ЗОШ набрали максимальну кількість балів в визначенні азимутів і відстанів  між заданими орієнтирами.

            На станції «Геологія» команда  НВК № 6 отримала максимальну кількість балів за визначення  мінералів та гірських  порід,  на теоретичні питання, окрім учнів НВК № 6, точніше відповіла команда  ЗОШ № 7, гімназіі №5, Кл.Башкирівської  ЗОШ.

            На станції «Екологія»  краще за всіх показали знання лікарських рослин і їх використання команда Кл.Башкирівської ЗОШ,  у визначенні  рослин Червоної книги кращі  знання показали учні Кл.Башкирівської ЗОШ  та ЗОШ № 7,  команда ЗОШ №2 точніше визнали склад фіточаю.

            На станції «Народознавство» краще за всіх визначили та охарактеризували предмет побуту команда НВК №6, відповіли на тестові питання з народознавства і визначили обрядові свята учні ЗОШ № 1. Команди ЗОШ № 1, НВК № 6 вірніше за всіх описали фрагменти календарних свят.

            На станції «Мистецтвознавство». На тестові  питання «Чугуїв і Рєпін» точніше за всіх відповіли учні Чугуївської  ЗОШ №2,  ЗОШ №7. Краще за всіх визначили на картосхемі Чугуєва і описали Рєпінські місця команди ЗОШ № 7, Кл.Башкирівської ЗОШ, а команди ЗОШ № 1, ЗОШ №7 дали повну характеристику  репродукціям І.Ю.Рєпіна.

          Команди навчальних закладів показали непогані теоретичні та практичні знання юних краєзнавців до змагань, які вони зможуть використовувати при подальшому вивченні навчальних предметів.
Категория: Краєзнавство та МАН | Добавил: ЦTK (30.05.2013)
Просмотров: 345 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода
Інтернет-радіо
Онлайн радио
Оплата послуг