Воскресенье, 23.04.2017, 11:03
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайта
Наш опрос
Что Вас больше привлекает?
Всего ответов: 347
Погода
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Спортивний туризм

КУБОК ЧУГУЄВА - 2012

                   Опис етапів дистанції

  1. Вязання вузлів.

      Вартість етапу – 5 б. Вірьовки для в’язання вузлів - суддівські. Перелік вузлів: серединний провідник, подвійний провідник, зустрічний, академічний, грепвайн. Учасник сам завязує усі вузли. Допомога іншому учаснику заборонена. Кожен незавязаний вузол – 3 б. Мотузки з вузлами залишаються на етапі.

  1. Підйом вільним лазанням (з КС)+ Спуск по вертикальних перилах (з самонав. та КС). Робота в зоні етапу на самостраховці. Вартість етапу – 16 б. Довжина підйому та спуску – по 5м., відстань між ними 2 м.

Підйом. Етап обладнано на початку: умовною скельною стінкою (гімнастичною), КЛ, 3 ВП, верхньою СС для першого учасника; етап має 2 ППС; в кінці етапу – 1 ЗСК, 1 ВП, ПСП, поличка. Спуск : на початку етапу – ПСП, 2 ЗСК, 1 ВП, поличка; в кінці етапу – 2 ВП, НЗ. Кінець роботи на етапі – постановка учасників на с/с в кінці етапу.

3.      Навісна переправа (скельна) (з самонаведенням).

Робота в зоні етапу на самостраховці. Вартість етапу – 14 б. Довжина етапу – 11м.     

Етап обладнаний верхніми СП; з обох боків: КЛ, ПСП, 2 ВП та 1 ЗСК. Перший учасник долає етап будь-яким способом на КС через спусковий пристрій. Інші учасники долають етап по наведених КП з супроводженням. Дозволяється наводити одинарні перила НП. Кінець роботи на етапі – постановка учасників на с/с в кінці етапу.

4.      Підйом по вертикальних перилах за допомогою підйомних засобів (з КС) + Паралельні горизонтальні перила + Спуск по вертикальних перилах (з самонаведенням та КС). Робота в зоні етапу на самостраховці.

Вартість етапу – 20 б. Довжина  - 17м. (6 + 5 + 6). 

Підйом – етап обладнаний на початку: БЗ, вертикальними СП (для всіх учасників), верхньою СС – тільки для першого учасника, 2 ВП. На підйомі 1 ППС. Перший учасник здійснює підйом по СП з верхньою СС та нижньою КС через гальмівний пристрій (який може розташовуватись на учаснику), інші учасники - по СП з верхньою КС через гальмівний пристрій (два карабіни і т.і.). Транспортування першому учаснику вантажу дозволяється. В кінці етапу – 2 ЗСК, 1 ВП і ПСП.

Паралельні перила обладнані верхніми та нижніми подвійними суддівськими мотузками.

Спускна початку етапу - ПСП, 2 ЗСК та 1 ВП; в кінці етапу – НЗ, 2 ВП.

Кінець роботи на етапі – постановка учасників на с/с в кінці етапу.

   5.   Навісна переправа (суддівська) через умовну річку (з супроводженням).  

    Вартість етапу – 8 б. Довжина етапу – 11м.  

Етап обладнаний верхніми та нижніми СП; з обох боків КЛ, ПСП, 1 ВП. Використання супроводжуючої мотузки для всіх учасників - обов’язкове. Кінець роботи на етапі – постановка учасника на с/с в кінці етапу.

6.      Похилі паралельні перила вгору (з с/с) (8 б.) + Крутопохила навісна переправа вниз (з КС) (10 б.) або «Спуск по вертикальних перилах з КС» (6 б.).

Робота в зоні етапу на самостраховці.

           Вартість етапу визначається в залежності від вибору проходження учасником етапу. Довжина паралельних перил – 8м; крутопохилої переправи – 12м., спуск – 5м.  

Етап «Паралельні перила» обладнаний подвійними верхніми та нижніми СП, 3 ВП на початку та 1 ВП в кінці етапу. Учасники долають етап на с/с. Самостраховка учасників до перил на підйомі виконується схоплюючим вузлом. Крутопохила переправа вниз - обладнана на початку етапу: 1 ЗСК, верхніми та нижніми СП, 1 ВП; в кінці етапу – НЗ, 3 ВП і КЛ. Супроводження з ЦБ необхідне тільки для останнього учасника команди. «Вертикальний спуск» обладнано: на початку етапу - 2 ЗСК, 1 ВП; в кінці етапу – БЗ.

7.      Траверс схилу (з самонаведенням). Крутизна схилу – більше 50 град.

      Вартість етапу – 6 б. Довжина етапу – 10м.   

Етап обладнано: 3 ППС, на початку і в кінці етапу по 2 ВП та КЛ. Усі ділянки етапу горизонтальні. Проходження етапу – на КС через спусковий пристрій або на с/с по наведених командою перилах.

8.      Крутопохила навісна переправа вгору (з КС) + Спуск по вертикальних перилах (з самона-веденням та КС).

Робота в зоні етапу на самостраховці.

     Вартість етапу – 18 б. Довжина  крутопохилої   навісної переправи  – 13м., спуску – 5м.

Крутопохила НП обладнана верхніми та нижніми СП, на початку – НЗ, 3 ВП, ПСП і КЛ; в кінці етапу - ПСП, 1 ВП, 1 ЗСК, поличка. Перший учасник переправляється по суддівських перилах використовуючи с/с (схоплюючий вузол, «Жумар», «Протрекшен» і т.і.). Решта учасників переправляється по СП з верхньою КС згідно правил.

 Спуск - на початку етапу: ПСП, 2 ЗСК, 1 ВП, поличка; в кінці етапу: НЗ, ПСП та 2 ВП.

 Кінець роботи на етапі – постановка учасників на с/с в кінці етапу.

9.      Переправа по колоді через яр (з супроводженням).

Вартість  етапу – 6 б. Довжина етапу – 11м.

Етап обладнаний колодою, СП, з обох боків КЛ та по 2 ВП. Використання супроводжуючої мотузки для всіх учасників обов’язкове. Кінець роботи на етапі – постановка учасника на с/с в кінці етапу.


                               


Категория: Спортивний туризм | Добавил: ЦTK (16.03.2012)
Просмотров: 262 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Интернет-радио
Онлайн радио
Бесплатные SMS
mts beeline megafon
tele2 tele2 skylink
kyivstar life ukrmts
Игра на мышление
Оплата услуг