Среда, 23.05.2018, 02:21
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайту
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Спортивний туризм

КУБОК ЧУГУЄВА - 2013 (продовження)
                     Додаткові умови до проведення та суддівства змагань
                                         ВИМОГИ  З ТЕХНІКИ  БЕЗПЕКИ

Головна суддівська колегія має право внести зміни до цих умов у бік полегшення (відповідно до п.1.4.4. Правил змагань зі спортивного туризму 2008р. та Настанов, щодо проведення змагань з пішохідного туризму та пішохідних туристських походів, затверджених рішенням Виконкому Федерації спортивного туризму України 24 листопада 2012 року (зі змінами)

1.      Необхідно закріплювати на учаснику мотузку КС в два автоматичні карабіни або в один з різьбовою муфтою, або карабін з фіксатором (типу «Полтава-байонент», «Ірбіс» і т. д.);

2.  На всіх етапах з перепадом висоти та траверсах (де схил більше 50 град.) КС виконувати через спусковий пристрій (вісімка, два карабіни: верх-низ, вузол УІАА і т.і.);

3.   Причеплення і відчеплення від основних перил навісних переправ та «Колоди» (з суддівськими перилами) виконується через петлі самостраховки - при порушенні штраф 6б.

4.    Використання роликів на етапі "Крутопохила навісна переправа вниз” – заборонено.

5.   При порушенні техніки безпеки (втрата страховки, самостраховки), учасник отримує штраф і не має права рухатись далі, доки не виправить помилку – якщо не може виправити (вимушене порушення умов) - штраф 10б.

6.   Підйом по вертикальних перилах для всіх учасників може здійснюватися тільки при наявності  точки с/с (жумар, шант, протрекшен, мікросендер, схоплюючий вузол), яка повинна кріпитись до учасника не нижче центру зблокованої та відцентрованої системи та при наявності для першого учасника верхньої СС, а решти учасників – верхньої КС. При використанні  жумара, як точки страховки для першого учасника, він обов’язково повинен бути вірно підстрахований карабіном (при наявності верхньої КС – підстраховувати жумар карабіном не обов’язково). Наявність допоміжних підйомних пристроїв для всіх учасників не обов’язкова (пантін, кроль, кулачок, капля, тіблок т.і.).

7.   Кріплення спускової мотузки до ЗСК – жорстке – карабін в суддівський карабін (крім спуску останнього учасника).

8.    Самостраховка в ПС (пункті страховки), на ВП (вантажній петлі) та ПСП (подвійні суддівські перила) вгорі етапів здійснюється - коротким вусом.

9.    В кінці етапів «Паралельні перила вгору», «Підйом по вертикальних перилах» (на обох етапах) – не може знаходитись більше 2-х чоловік.

10.  Всі  петлі СС, ПСП, ВО, ЛО, ПО  будуть  промарковані   у відповідний колір згідно Настанов (сині - ЛО, жовті - ВО, червоні - ПО). На всі ВО та ПО дозволяється чіпляти необмежену кількість карабінів, які несуть відповідне навантаження.

11.  Команда може мати нестандартне спорядження, яке повинне бути показане ГСК (головна   суддівськаї колегія) та дозволене для використання.

12.  Схоплюючий вузол кріпиться до грудного карабіну учасника одинарною петлею.

13.  «Намокання» учасника на навісній переправі з самонаведенням буде судитись при торканні ним «поверхні води» (підлоги).

14.  На  всіх  етапах оголошення  штрафу  буде також дублюватись суддею  підняттям  вгору прапорця  відповідного  кольору: ЖОВТИЙ - 1 бал, БЛАКИТНИЙ - 3 бали, ЧЕРВОНИЙ -  6 балів. (Жовтий+блакитний+червоний - 10 балів).

15.  Основні мотузки, які використовуються під час проходження дистанції, незалежно від їх довжини, такими і вважаються.

16. При проходженні етапів без втрати страховки – кінець попереднього етапу автоматично є початком наступного - супроводження та КС в таких випадках може виконуватись через етап.

17.  При самонаведенні навісних переправ дозволяється наводити одинарну мотузку.

18.  Учасник, який виконує командну страховку, повинен стояти в петлі, а не на перилах.

19.  Карабін або спусковий пристрій, через який виконується КС, повинен розташовуватись на окремій петлі.

20.  Забороняється волочіння вантажу, мотузок між етапами–штраф 3б. (після попередження).

21. Підказки тренера або представників команди або явне голосове ведення учасників по дистанції – штраф 6 б. (після попередження).

22.  Стартовий внесок – 3 грн. з кожного учасника команди на оргвитрати.

Категория: Спортивний туризм | Добавил: ЦTK (22.03.2013)
Просмотров: 201 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода
Інтернет-радіо
Онлайн радио
Оплата послуг