Каталог статей

Главная » Статьи » Спортивне орієнтування

Чугуївські орієнтувальники - кращі в області

ОБЛАСНІ  ЗМАГАННЯ  ЮНИХ  ОРІЄНТУВАЛЬНИКІВ

Нещодавно, біля Есхару, на Партизанській галявині, відбулися обласні змагання зі спортивного орієнтування серед школярів Харківщини.  Спортивне орієнтування - один із масових видів спорту поширених серед людей багатьох країн світу. Фізичне (біг та швидка хода), а також розумове навантаження надає можливість проявити свої здібності в комплексі, що приваблює багатьох прихильників цього яскравого виду спорту. Чугуїв має унікальні можливості по розвитку спортивного орієнтування та залучення до занять ним значної кількості дітей, молоді та людей різних вікових категорій, адже ми маємо поряд лісові масиви, які придатні для проведення цих змагань та декілька кольорових карт нашої місцевості.

У змаганнях, які є складовою частиною Кубку області зі спортивного орієнтування, брала участь і команда гуртківців Чугуївського центру туризму та краєзнавства. До їх програми входили командні змагання у виді «Естафети» та особисто-командні змагання на середніх дистанціях.

Серед 25 команд, які брали участь в змаганнях «Естафети», наші вихованці впевнено посіли перше загальнокомандне місце, до заліку якого входили результати 4 кращих (з 5-ти можливих)  трьох-етапних естафетних команд. Не було рівних нашим юнакам у групі Ч-18 (старші юнаки), де  дві чугуївські команди посіли відповідно І-е та ІІ-е місця (Савченко Владислав, Нікуленко Дмитро, Косенко Віктор та Шеханін Дмитро, Козак Станіслав, Кузнєцов Олексій), також І-е місце посіла у групі Ж-16 (середня) команда дівчат у складі Путіліної Валерії, Данченко Юлії та Демченко Ольги. Вдало виступила і команда молодших школярів, які у групі Ч-14(молодша група) посіли ІІІ-є місце (Козак Антон, Констянтинова Оксана, Шавкуненко Марія), ще дві наші команди мали четверті результати.

В особистих змаганнях на середніх дистанціях, що стартували на другий день, чемпіоном Харківської області серед 75 учасників у групі Ч-14,  став Чегліков Руслан – гуртківець Чугуївського ЦТК, у групі Ч-18 Козак Станіслав посів ІІІ-є місце.

Здобутком нашої  команди стали 14 дипломів обласного рівня, що свідчить, як про значний потенціал дітей, які займаються цим видом спорту так і про тренерський потенціал Чугуївського центру туризму та краєзнавства.

Вітаємо усіх призерів змагань та запрошуємо до занять спортивним орієнтуванням усіх бажаючих.