Суббота, 26.05.2018, 18:49
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайту
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Туристські зльоти та змагання

ЧЕМПІОНИ ТУРИСТСЬКИХ ТРАС

  З 27 по 29 вересня 2013 року в районі Фігуровки на базі навчального полігону Національного університету цивільного захисту України відбувся семінар-практикум для педагогів Харківщини  з питань розвитку дитячого спортивного туризму.  У семінарі брали участь представники 19 команд педагогічних працівників Харківської області. Програма семінару складалась з теоретичної та практичної частин. Практична частина передбачала заняття на пішохідній смузі перешкод, дистанції "Крос-походу", комплексній дистанції з велосипедного туризму, дистанції "слалом" з водного туризму, дистанції за вибором зі спортивного орієнтування, конкурси туристсько-краєзнавчої тематики. Згідно з Положенням змагання проводилися по 4-х вікових групах.
   Найкращі знання, практичні  вміння продемонструвала команда педагогів міста Чугуєва, яка в загальнокомандному заліку посіла І-е місце.
  Всі члени команди успішно орієнтувалися у нічному лісі, долали смуги перешкод, відмінно працювали на етапах "Крос-походу",відповідали на теоретичні питання.
  Чемпіонами в своїх вікових групах  стали Колісниченко Д.С. ("Крос-похід", смуга перешкод з пішохідного туризму), Бончева Т.В. (смуги перешкод з пішохідного та велосипедного туризму), Жиглов В.О. (сп. орієнтування, смуга перешкод з пішохідного туризму), Турчинов Є.І. (сп. орієнтування).
   Призерами обласних змагань Жиглова Ю.В. (ІІ-місце сп.орієнтування), Черепанова Н.О. (ІІ-місце сп.орієнтування), Гріднєв В.М. (ІІ-місце смуга перешкод з велосипедного туризму), Лесновська Н.М. (ІІІ-місце - смуга перешкод з пішохідного туризму).
    В особистому заліку Шеханін Д.О.- керівник гуртків Чугуївського ЦТК  (І-місце "Крос-похід", ІІ-місце - смуга перешкод з велосипедного туризму).
   Дякуємо всім педагогам, які у свої вихідні дні знайшли можливість для участі в обласних туристських змаганнях. Здоров'я  Вам  і  віри у краще майбутнє.


Категория: Туристські зльоти та змагання | Добавил: ЦTK (03.10.2013)
Просмотров: 193 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода
Інтернет-радіо
Онлайн радио
Оплата послуг