ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Туристські зльоти та змагання

ОБЛАСНІ ЗМАГАННЯ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

16-20 травня 2016 року в Золочівському районі (с. Довжик) пройшли обласні змагання школярів Харківщини серед найсильніших команд учнівської молоді. У змаганнях з техніки пішохідного туризму брали участь 23 команди (145 учасників). Змагання з техніки пішохідного туризму включали: особисті змагання з пішохідного туризму, командні змагання на дистанціях «Смуга перешкод» та «Кросс-похід».

Місто Чугуїв представляли гуртківці Чугуївського центру туризму та краєзнавства, які демонстрували вміння та навички в подоланні перешкод на місцевості в екстремальних умовах.

Старша команда гуртківців Чугуївського ЦТК у складі: Аргунової А., Чугунової А., Богучарової Д., Мальцева І., Касалапа Д., Данченка Д., Громадського Є. посіла І-і місця на дистанціях «Кросс-похід» та «Смуга перешкод», що в підсумку дало І-е загальнокомандне місце.

В особистих змаганнях  у старшій віковій групі наші туристи теж серед кращих: І–е місце посіли Аргунова А., Мальцев І., ІІІ-є Касалап Д.

Середня вікова група у складі: Кудрявського А., Мальцева Л., Кривобородого В., Майстрового О., Голуб В., Власенко Д. теж посіла І-е загальнокомандне місце (на дистанції «Кросс-похід» - І-е місце, на дистанції «Смуга перешкод» - ІІІ-є місце).

У змаганнях зі спортивного орієнтування на середній дистанції брали участь 9 команд (109 учасників). Серед призерів: ІІ-е місце посіли Мальцев І., Аргунова А., ІІІ-є місце - Касалап Д., Богучарова Д. В загальному заліку юні орієнтувальники посіли ІІІ-є місце.

В змаганнях зі спортивного орієнтування на дистанції «Естафета», у який взяли участь 28 команд, призові місця в своїх вікових групах посіли  команди:  Мальцев І., Касалап Д., Войнович Є. (ІІ-е місце),  Кудрявський А., Кривобородий В., Мальцев Л. (ІІІ-є місце).

У підсумку змагань з пішохідного туризму та орієнтування вихованці ЦТК вибороли 5 кубків та 36 грамот КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо успіхів в наступних змаганнях.

Категория: Туристські зльоти та змагання | Добавил: ЦTK (23.05.2016)
Просмотров: 474 | Рейтинг: 0.0/0