Пятница, 22.02.2019, 12:02
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайту
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Туристські зльоти та змагання

ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ ЮНИХ КРАЄЗНАВЦІВ

           ЗМАГАННЯ  ОБЛАСНОГО  КРАЄЗНАВЧОГО  ЗЛЬОТУ

         З 11 по 15 травня 2017 року біля смт. Малинівка Чугуївського району, згідно з наказом  Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації № 123 від 14.04.2017 р., відбувся XVІ обласний зліт юних туристів-краєзнавців – активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків», у якому брали участь близько 200 школярів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Харківщини. Мета зльоту – формування в учнівської молоді здорового способу життя, залучення її до активної туристсько-краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи з вивчення історичного минулого, духовної й культурної спадщини Слобожанщини.

На зльоті проходили змагання за напрямами: туристсько-краєзнавчий маршрут, техніка пішохідного туризму, конкурсна програма. Юні краєзнавці змагались у двох вікових категоріях − старша і молодша групи. Учасники зльоту демонстрували знання з географії, геології, археології, історії, екології, етнографії, навички ведення польових спостережень, виконували практичні завдання. Змагання з техніки пішохідного туризму включали етапи смуги перешкод та туристські навички з в’язання вузлів, розпалювання вогнища, надання першої медичної допомоги. У конкурсній програмі учасники зльоту представляли візитку команди, брали участь у туристсько-краєзнавчій вікторині.

        За результатами змагань команди Чугуївського центру туризму та краєзнавства посіли призові місця на всіх станціях туристсько-краєзнавчих маршрутів в старшій і молодшій групах. В загальному заліку старша група посіла І-е місце. До складу команди входили:

- Аргунова Анна, Коростильова Ганна, Кудрявський Артем, Касалап Денис, Шаповалов Олег, Дергаченко Володимир, Лавров Микита.

В загальному заліку молодша вікова група посіла ІІ-е місце. До її складу входили: Кривобородий Владислав, Майстровий Олексій, Іскандаров Ілля, Чміль Михайло, Олійник Віталій, Черевань Олеся, Ковбаса Валерія, Ходієнко Денис.

     Вітаємо вихованців Чугуївського ЦТК з вдалим виступом, бажаємо юним краєзнавцям успіхів в наступних стартах.

 

Категория: Туристські зльоти та змагання | Добавил: ЦTK (19.05.2017)
Просмотров: 152 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода
Інтернет-радіо
Онлайн радио
Оплата послуг