Воскресенье, 22.07.2018, 22:46
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайту
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Туристські зльоти та змагання

ОБЛАСНИЙ ЗЛІТ ЮНИХ ТУРИСТІВ

      ЗМАГАННЯ ОБЛАСНОГО ТУРИСТСЬКОГО ЗЛЬОТУ
       12 – 16 травня біля с. Малинівки відбулися змагання обласного туристського зльоту серед учнівської молоді Харківщини, в яких взяла участь збірна команда вихованців Чугуївського центру туризму та краєзнавства. Протягом чотирьох днів змагань, незважаючи на складні погодні умови, юні туристи м.Чугуєва успішно виступили в усіх видах туристської програми з пішохідного, велосипедного туризму та спортивного орієнтування та здобули перемоги та призові місця.
В командних змаганнях:
- І-і місця на туристській «Смузі перешкод» у старшій та молодшій вікових групах;
- І-е місце у «Крос-поході» у старшій віковій групі та ІІІ-є - в молодшій;
- І-е місце у загальному заліку на двох дистанціях з пішохідного туризму у старшій віковій групі та ІІ-е - в молодшій;
- І-е місце на комплексній дистанції з велосипедного туризму у старшій віковій групі та ІІ-е - в молодшій.
В особистих змаганнях переможцями стали:
З пішохідного туризму у виді «Зв’язки»:
- І-е місце: Кудрявський Артем, Голуб Вікторія;
- І-е місце: Кривобородий Владислав, Майстровий Олексій;
- І-е місце: Мараховський Максим, Власенко, Дарина;
- ІІ-е місце:Шеханін Данило, Зірка Альона.
На комплексній дистанції з велосипедного туризму:
- І-е місце – Голуб Вікторія (старша вікова група);
- І-е місце – Шишков Микита (молодша вікова група);
- І-е місце – Власенко Дарина (молодша вікова група);
- ІІІ-є місце – Зачепило Дар’я(молодша вікова група).
У змаганнях зі спортивного орієнтування:
- ІІІ-є місце - Черевань Олеся (особисті змагання на дистанції «Заданого напрямку», старша вікова група).
В командних змаганнях у виді «Естафета»:
- І-е місце – Черевань Олеся, Голуб Вікторія, Павлюк Валерія (старша група);
- ІІ-е місце – Кудрявський Артем, Кривобородий Владислав, Майстровий Олексій (старша група);
- І-е місце – Шеханін Данило, Ковбаса Валерія, Шишков Микита (молодша група);
- ІІІ-є місце – Мараховський Максим, Горєлков Максим, Звєрьков Ярослав (молодша група).
В загальному заліку у виді «Естафета» команда посіла ІІ-е місце.

Вітаємо юних туристів з перемогами та бажаємо подальших успіхів!

Категория: Туристські зльоти та змагання | Добавил: ЦTK (21.06.2018)
Просмотров: 12 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода
Інтернет-радіо
Онлайн радио
Оплата послуг