Каталог статей

Главная » Статьи » Туристські зльоти та змагання

ТУРИСТСЬКИЙ ЗЛІТ ШКОЛЯРІВ ХАРКІВЩИНИ

ЗМАГАННЯ ОБЛАСНОГО ТУРИСТСЬКОГО ЗЛЬОТУ ШКОЛЯРІВ ХАРКІВЩИНИ

26 - 29 травня 2017 року Харківською обласною станцією юних туристів біля смт. Малинівка Чугуївського району були проведені змагання з пішохідного туризму та спортивного орієнтування серед учнів навчальних закладів області. До програми змагань з пішохідного туризму було включено дистанції «Смуги перешкод» та «Крос-походу», а в змаганнях зі спортивного орієнтування учасники змагались на дистанції "Заданого напрямку".

У змаганнях взяли участь близько 90 юних туристів з районів та міст області. Добре виступили команди Чугуївського центру туризму та краєзнавства, які вибороли І-і місця на "Туристській смузі перешкод" в обох вікових групах, а старша група посіла ще й ІІІ-є місце на дистанції «Крос-похід». Вихованців Чугуївського ЦТК приїжджав привітати підкорювач Евересту - Валентин Сипавін, який колись також брав неодноразово участь в таких змаганнях. Він розповів юним туристам про сходження на найвищу точку нашої планети та передав вимпел ЦТК, який побував на Евересті.
     Переможці та призери обласних змагань були нагороджені грамотами Харківської обласної станції юних туристів. Вітаємо вихованців центру туризму з вдалим виступом та бажаємо успіхів в майбутніх змаганнях.

Категория: Туристські зльоти та змагання | Добавил: ЦTK (31.05.2017)
Просмотров: 467 | Рейтинг: 0.0/0