Вторник, 20.02.2018, 18:14
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайту
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Туристські зльоти та змагання

ЗЛІТ ЮНИХ КРАЄЗНАВЦІВ м.ЧУГУЄВА

28 травня 2014 року в районі Клугино-Башкирівки відбувся ІХ-й зліт юних краєзнавців міста Чугуєва, який проводився в рамках руху учнівської молоді України «Моя земля – земля моїх батьків». Зліт юних краєзнавців проводився з метою сприяння розвитку пізнавальних інтересів учнівської молоді з різних напрямків краєзнавства; поглиблення знань учнів з основ географії, історії, екології, геології, народознавства тощо; набуття навичок польових досліджень, спостережень на місцевості та навичок подолання природних перешкод під час походів.

       В краєзнавчому зльоті взяли участь команди 7 навчальних закладів міста. Змагання з теоретичної  та практичної  експедиційної  роботи відбувалися під час проходження  кожною командою маршруту, який складався з 7-ми контрольно-залікових краєзнавчих та 1-ї туристської станцій.  За програмою зльоту юні краєзнавці на кожній станції туристсько-краєзнавчого маршруту повинні були виконати декілька теоретичних або практичних завдань.

       В цьому році ІХ-й зліт юних краєзнавців м. Чугуєва був присвячений  170-річчу від дня народження великого художника І.Ю.Рєпіна, тому  кожен учасник зльоту мав можливість показати  свої знання  на станції «Мистецтвознавство».

            Під час виконання  окремих завдань  члени команд показали:

            На станції «Мистецтвознавство» на тестові  питання «Чугуїв і Рєпін» точніше за всіх відповіли учні Чугуївської  ЗОШ №1 та  Клугино-Башкирівської ЗОШ. Краще за всіх визначили  і дали повну характеристику  репродукціям І.Ю.Рєпіна юні мистецтвознавці Чугуївського НВК і Клугино-Башкирівської ЗОШ.

            На станції «Топографія» максимальну кількість балів за викреслювання фрагменту топографічної карти  отримали топографи гімназії № 5  та  ЗОШ №1,  які краще за всіх впоралися з запропонованим текстом топодиктанту, а команди ЗОШ №4, гімназії №5 та Клугино-Башкирівської ЗОШ  точніше за всіх виконали й накреслили  профіль схилу ділянки місцевості.

            На станції  «Історичне краєзнавство» краєзнавці Клугино-Башкирівської ЗОШ точніше за всіх  відповіли на тестові питання з історії Чугуєва та «Чугуїв в роки ВВВ». За мінірозкоп археологічних знахідок більше балів отримала команда Чугуївської гімназії № 5, а за співвідношення артефактів – юні археологи ЗОШ № 1.

            На станції «Географічне краєзнавство» безпомилково визначили формулу  деревостою та описали ділянку лісу команда Клугино-Башкирівської ЗОШ, а географи ЗОШ №1 набрали максимальну кількість балів в визначенні азимутів і відстаней  між заданими орієнтирами.

            На станції «Геологія» команда  НВК № 6 отримала максимальну кількість балів за визначення  мінералів та гірських  порід,  на теоретичні питання добре відповіли команди  НВК №6 та ЗОШ № 2.

            На станції «Екологія» краще за всіх показали знання лікарських рослин і їх використання команда Чугуївської гімназії №5 та ЗОШ №2, точнішими за всіх у визначенні лікарського збору були юні краєзнавці ЗОШ №2 та Клугино-Башкирівської ЗОШ.

            На станції «Народознавство» краще за всіх визначили та охарактеризували предмет побуту команди гімназії №5, ЗОШ №7 та Клугино-Башкирівської ЗОШ, точніше за всіх відповіли на тестові питання з народознавства члени команд гімназії №5 та Клугино-Башкирівської ЗОШ визначили обрядові свята учні ЗОШ № 1. Команда Клугино-Башкирівської ЗОШ вірніше за всіх описала фрагменти календарних свят.

Взагалі, команди навчальних закладів показали непогані теоретичні знання та практичні вміння, які вони зможуть використовувати при подальшому вивченні навчальних предметів.

В загальнокомандному заліку ІХ-го зльоту юних краєзнавців м.Чугуєва місця  розподілилися наступним чином:  

І-е  місце  -  Клугино-Башкирівська ЗОШ;

ІІ-е  місце – гімназія №5;

ІІІ-є місце – НВК №6;

4-е місце – ЗОШ №1;

5-е місце - ЗОШ №2;

6-е місце - ЗОШ №4;

7-е місце - ЗОШ № 7

 

Категория: Туристські зльоти та змагання | Добавил: ЦTK (13.06.2014)
Просмотров: 231 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода
Інтернет-радіо
Онлайн радио
Оплата послуг