Каталог статей

Главная » Статьи » Туристські зльоти та змагання

ЗМАГАННЯ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

КУБОК ЧУГУЄВА - 2016

10 квітня в спортивній залі Чугуївської ЗОШ №1 Чугуївської міської ради відбулися ХІV-і відкриті командні  змагання з пішохідного туризму «Кубок Чугуєва – 2016». Ці змагання стали традиційними не тільки для туристів Чугуєва, а і для команд з інших міст та районів Харківщини та розглядаються ними як певний підсумком роботи за осінньо-зимовий період. Цього року в змаганнях взяло участь 6 команд: це команда Чугуївського районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, збірна команда магазину туристського спорядження «Клуб Путешественников» м.Харків, до складу якої ввійшли туристи-спортсмени з Луганської, Донецької, Миколаївської та Харківської областей, команда "Азимут" м.Краматорськ, команда випускників ЦТК та дві команди центру туризму м.Чугуєва.

Учасників змагань на лінійці відкриття привітали Нестеренко Г.А. - методист методичного кабінету відділу освіти Чугуївської міської ради та Турчинов Є.І. – директор Чугуївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. І.Ю.Рєпіна.

Дистанція «За вибором», яку туристи-спортсмени повинні були подолати за 30 хвилин, і до якої входило майже 30 різних за складністю перешкод, давала можливість показати усі навички та вміння, якими володіють учасники команд, їх взаєморозуміння та показувала як їх фізичну так і технічну підготовку. Кожна команда самостійно обирала технічну складність етапів, за подолання яких вона отримувала призові бали та намагалась отримати якомога менше штрафів, які йшли в мінус.

В цьому році, як ніколи, була дуже висока кваліфікація учасників змагань. Із 36 чоловік, які взяли участь в змаганнях: 1 майстер спорту України, 7 кандидатів в майстри спорту, 10 учасників І-го розряду та решта мали ІІ-й та ІІІ-ій  розряди зі спортивного туризму.

Отже, з кращим результатом  937 балів,   І – е місце посіла команда «Клуб путешественников» м.Харків;

ІІ – е місце, з результатом 935 балів, посіла команда випускників ЦТК  м.Чугуїв;

ІІІ – є місце, з результатом 923 бали, виборола команда старшої групи ЦТК м.Чугуєва;

4-е місце – 665 балів (команда середньої групи ЦТК м.Чугуїв);

5-е місце – 432 бали (команда «Азимут» м.Краматорськ);

6-е місце – 286 балів (команда Чугуївського районного ЦТКЕУМ).

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами Чугуївського міського голови. Від спонсора змагань (магазин туристського спорядження "Клуб Путешественников" м.Харків) команди призери отримали подарункові сертифікати на придбання туристського спорядження.

Вітаємо переможців та призерів змагань з вдалим виступом.  Бажаємо усім учасникам перемог в подальших стартах та запрошуємо нові команди на змагання «Кубка Чугуєва – 2017».

Категория: Туристські зльоти та змагання | Добавил: ЦTK (11.04.2016)
Просмотров: 655 | Рейтинг: 0.0/0