Вторник, 16.10.2018, 00:19
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайту
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Туристські зльоти та змагання

ЗМАГАННЯ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

                     ЗМАГАННЯ ЮНИХ ТУРИСТІВ м.ЧУГУЄВА

        10  грудня 2017 року, з метою  пропаганди та популяризації здорового способу життя,  підвищення спортивної майстерності учнів та відбору і підготовки збірної команди міста для участі в обласних змаганнях, в спортивній залі Чугуївської ЗОШ №1 відбулися  традиційні особисті змагання з пішохідного туризму в приміщенні серед вихованців гуртків туристсько-спортивного напряму.

На старт цих змагань вийшло біля 50 учасників - це вихованці гуртків «Пішохідний туризм» та «Спортивний туризм» Чугуївського центру туризму та краєзнавства, а також вихованці туристських гуртків КЗ «Харківська обласна станції юних туристів» та Чугуївського районного центру туризму, краєзнавства  та екскурсій учнівської молоді.

        Дистанція особистої смуги перешкод першого класу включала в себе 7 технічних перешкод для молодшої групи (2004-2006 р.н.) та 9 – для старшої (2000-2003 р.н.). Вихованці гуртків Чугуївського ЦТК показали відмінні  результати та вибороли призові місця в обох вікових групах.

     Місця в особистому заліку розподілились наступним чином:

Середня група: хлопці

І - е м.: Мараховський Максим (ЗОШ №7 - кер. гуртка Лисенко С.В.);

ІІ - е м.: Кудрявський Данило (ЗОШ №1 - кер. гуртка Лисенко С.В.);

ІІІ - є м.: Халін Дмитро (ЗОШ №4 - кер. гуртка Лесновська Н.М.).

Середня група: дівчата

І - е м.: Манолій Єлизавета (Кл.-Башкирівська ЗОШ - кер. гуртка Жиглов В.О.);

ІІ - е м.: Власенко Дарина (ЗОШ №4 - кер. гуртка  Лесновська Н.М.);

ІІІ - є м.: Ковбаса Валерія (Кл.-Башкирівська ЗОШ - кер.гуртка Жиглов В.О.).

Старша група: хлопці

І - е м.: Кудрявський Артем (ЗОШ №1 - керівник гуртка Лисенко С.В.);

ІІ - е м.: Кривобородий  Владислав (ЗОШ №1 - керівник гуртка Лисенко С.В.);

ІІІ - є м.: Майстровий Олексій (керівник гуртка Лисенко С.В.).

Старша група: дівчата

І - е м.: Голуб Вікторія (ЗОШ №1 - керівник гуртка Лисенко С.В.);

ІІ - е м.: Іванова Дар’я (Кам’янояружська ЗОШ - керівник гуртка Смалений Т.В.);

ІІІ - є м.: Зачепило Дар’я (ЗОШ №1 - керівник гуртка Лисенко С.В.).

        Призери змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами від Чугуївського ЦТК. Вітаємо переможців з вдалим виступом та бажаємо подальших успіхів у майбутніх змаганнях.

 

Категория: Туристські зльоти та змагання | Добавил: ЦTK (11.12.2017)
Просмотров: 123 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода
Інтернет-радіо
Онлайн радио
Оплата послуг