Каталог статей

Главная » Статьи » Туристські зльоти та змагання

ТУРИСТСЬКИЙ ЗЛІТ - 2017

ТУРИСТСЬКИЙ  ЗЛІТ  СЕРЕД  НАВЧАЛЬНИХ  ЗАКЛАДІВ                                                              м.ЧУГУЄВА

14 – 15 вересня, у сосновому масиві біля Клугино-Башкирівки,  відбувся туристський зліт навчальних закладів м.Чугуєва, який традиційно проводиться до Всесвітнього Дня Туризму. У дводенних змаганнях зльоту взяли участь 9 комплексних команд навчальних закладів міста, до складу яких входили учні, їх батьки та педагоги. Ця форма змагань уже була випробувана в минулому році і показала свою ефективність та сподобалась учасникам, тому у цьому році також було вирішено продовжити проведення осіннього туристського зльоту у цьому форматі. На відкритті зльоту були присутні почесні гості: депутати міської ради, представники відділу освіти, директори навчальних закладів.

Прекрасна, по-справжньому тепла осіння погода, сприяла проведенню змагань зльоту та отриманню у повній мірі позитивних емоцій від участі в змаганнях, від спілкування з друзями та колегами.

В перший день учасники змагались на дистанції спортивного орієнтування у виді «Естафета» (переможцями стали: І м. – ЗОШ №2, ІІ м. – ЗОШ №1, ІІІ м. – НВК №6) та на трасах велотуризму у виді «Велотріал» (переможцями стали: І м. – Кл.Башкирівська ЗОШ, ІІ м. – ЗОШ №2, ІІІ м. – НВК №5). Також у цей день були розпочаті змагання з туристських навичок куди входили: встановлення намету та в’язання туристських вузлів.

Другого дня, на дистанції «Крос-похід», пристрасті розпалилися ще більше, адже тут у кожній команді стартувало шість учасників - вчителі, батьки та учні. Кожен навчальний заклад, до складу своїх команд, постарався залучити кращих туристів і кожна команда мала шанс стати як не переможцем то хоч призером у цьому виді туристського зльоту.  Дистанція «Крос-походу» була розрахована на дві години руху по пересіченій місцевості, за які командам необхідно було, орієнтуючись по карті, знайти 9 контрольних пунктів, 5 технічних етапів («Навісна переправа», «Паралельні мотузки», «Колода», «Жердини», «Траверс») та етапи спецзавдань - «Медицина» і «Топографія».  І знову переможцем тут стала команда ЗОШ №2,  друге місце виборола команда Кл.Башкирівської ЗОШ і третє місце дісталось ЗОШ №1.

Не менш захоплююча боротьба розвернулась і у змаганнях з туристських навичок, де у напруженій боротьбі перемогу виборола команда ЗОШ №4, ІІ-е місце у Кл.Башкирівської ЗОШ, ІІІ-є місце посіла команда ЗОШ №2.

Отже, у підсумку, переможцем туристського зльоту серед навчальних закладів м.Чугуєва у 2017 році стала команда ЗОШ №2, другі – команда Кл.Башкирівської ЗОШ, третє місце у ЗОШ №1.

Вітаємо переможців зльоту та призерів з успіхом, а усіх учасників  закликаємо частіше ходити в походи, мандрувати стежками прекрасної природи рідного краю, брати участь у її збереженні, займатись туризмом, адже він сприяє здоровому способу життя, дає можливість спілкуватись у неформальній обстановці та вчить бути гідними патріотами нашої держави.

Категория: Туристські зльоти та змагання | Добавил: ЦTK (17.09.2017)
Просмотров: 522 | Рейтинг: 0.0/0