Среда, 26.01.2022, 02:28
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайту
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Топографія

ЗМАГАННЯ З ТОПОГРАФІЇ

ЗМАГАННЯ  З  ТОПОГРАФІЇ  У  ВИДІ  "ЗАЛІК"

       8 квітня в приміщенні Чугуївського центру туризму та краєзнавства відбулися традиційні командні змагання з топографії у виді «Залік» серед школярів м.Чугуєва. У цих змаганнях взяло участь 8 команд (ЗОШ №1, ЗОШ №2, НВК №6 - старша і середня групи;  ЗОШ №4, ЗОШ №7-середня група). Всі учасники показали непогані результати виконуючи цікаві практичні завдання.

        Протягом 3 годин учні повинні були виконати  9 завдань: «Накреслити малюнок за напрямами сторін горизонту», «Визначити топографічні знаки за малюнком», «Намалювати вказані умовні топографічні знаки», «Розшифрувати цифрові та пояснювальні характеристики вказані на знаках», «Визначити географічний об’єкт за азимутом та відстанню», «Визначити азимут та відстань на вказані об’єкти», «Знайти помилки в знаках топографічної карти», «Визначити усі топографічні знаки на малюнку «Їжачок», «Визначити абсолютні висоти на фрагменті топографічної карти». Усі ці завдання, розширюють шкільну програму з географії та виходять за її рамки.

         Гурток «Туристи топографи» працює в Чугуївському центрі туризму вже багато років і його вихованці успішно застосовують отримані під час занять у гуртку знання в своєму житті. Топографічні знання з кожним роком стають все затребуванішими як в повсякденному житті так і в професійній підготовці спеціалістів різних професій і в наш час мають досить значний попит: географи, картографи, геодезисти, спеціалісти з земельних та кадастрових робіт, різноманітні роботи пов’язані з координатами та визначенням місця знаходження, будівництво споруд та доріг, військова підготовка та багато інших професій, які потребують знань, умінь та навичок з топографії.

       Отже ці змагання, крім зайнятості школярів у позаурочний час, несуть у собі для них дуже значну професійну агітацію.

Вітаємо переможців змагань:

Середня група:

І-е місце – ЗОШ №1;

ІІ-е місце – ЗОШ2;

ІІІ-є місце – ЗОШ №4.

Старша група:

І-е місце – ЗОШ №2;

ІІ-е місце – НВК6;

ІІІ-є місце – ЗОШ №1.

 

Категория: Топографія | Добавил: ЦTK (10.04.2017)
Просмотров: 1013 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода
Інтернет-радіо
Онлайн радио
Оплата послуг