Пятница, 18.06.2021, 09:36
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайту
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Краєзнавство та МАН

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФІЛОСОФСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

                        ВІТАЄМО З  ВДАЛИМ  ВИСТУПОМ У

                        ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ  КОНФЕРЕНЦІЇ

        21 лютого вихованці гуртків Чугуївського центру туризму та краєзнавства взяли участь у XII-ій Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», яка відбулася в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна.

            У роботі секцій конференції за темами: «Духовні скарби мого краю», «Етнографічні особливості рідного краю», «Глобальні проблеми сучасності», «Життя, творчість, філософські погляди Г.С.Сковороди», «Сенс життя у поглядах сучасної молоді» взяли участь 230 учнів закладів освіти з 19 регіонів України, в тому числі Харківщини та м. Києва. Юні краєзнавці представили ґрунтовні доповіді з різних питань краєзнавства та філософії.

      Так вихованка гуртка «Юні етнографи» Чугуївського ЦТК, Фролова Олександра, учениця Чугуївської ЗОШ №1, виступила з доповіддю на тему «Художня обробка деревини на Чугуївщині» (керівник – Логачова Н.В.), а Гаврюшенко Максим – вихованець гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» (керівник – Бойко С.М.), учень ЗОШ №7, підготував доповідь на тему «Природа і лозняки – це казка, яку треба читати серцем». Гуртківці отримали Подяки та книги з тезами робіт, представлених на конференції.

    Також, окремою грамотою декана філософського факультету, доктора філософських наук, професора  І.В.Карпенка, було нагороджено Гаврюшенка Максима за кращу доповідь на секції «Етнографічні особливості краю».

    Вітаємо вихованців та їх керівників з відмінною участю у Всеукраїнській  конференції та бажаємо творчої наснаги на підкорення нових наукових вершин.

 

 

Категория: Краєзнавство та МАН | Добавил: ЦTK (26.02.2018)
Просмотров: 212 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода
Інтернет-радіо
Онлайн радио
Оплата послуг