Пятница, 21.02.2020, 02:18
Приветствую Вас Гость | RSS

Чугуївський центр туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради Харківської області

Форма входа
Меню сайту
Наша кнопка

 On TVsat
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Internet Map

ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Спортивне орієнтування

ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

      28 вересня 2019 року, до Всесвітнього Дня туризму, Чугуївським центром туризму та краєзнавства Чугуївської міської ради були проведені відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Осінній лабіринт». Змагання проводились з метою пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності та подальшого розвитку спортивного орієнтування серед учнів та мешканців міста. Учасників змагань зі святом привітали заступник міського голови м.Чугуєва Ігор Кащавцев, методист методичного кабінету Управління освіти Чугуївської міської ради Галина Нестеренко та директор Чугуївського ЦТК Сергій Лисенко. На старт змагань в заданому напрямку вийшли 95 учасників, які брали участь у п’яти вікових групах: «Початківці», «Молодші школярі», «Середні школярі», «Старші школярі» та «Еліта». З хорошим настроем, якому сприяла тепла осіння днина, учасники долали свої дистанції та активно вболівали за своїх друзів. Спілкування та активно проведені вихідні на свіжому повітрі – це краща альтернатива сидінню за  комп’ютером.

Переможці змагань були нагороджені грамотами та пам’ятними подарунками, які надав відділ культури та туризму Чугуївської міської ради, а решта юних орієнтувальників отримали  пам’ятні дипломи учасника змагань.

Вітаємо переможців:

            Група «Початківці» (2009 р.н. і молодші)

І-е місце – Гончаров Яромір (НВК №8), Сініцина Марина (ЗОШ №7)

ІІ-е місце – Волков Євген (ЗОШ №7), Вдовіна Кіра (ЗОШ №1);

ІІІ-є місце – Рязанов Михайло (НВК №8), Маренич Вероніка (НВК №8)

            Група «Молодші  школярі» (2007-2008 р.н.)

І-е місце – Шишков Микита (ЗОШ №4), Кольцова Аліса (ЗОШ №2)

ІІ-е місце – Філатов Дмитро (ЗОШ №7), Дробот Софія (ЗОШ №2);

ІІІ-є місце – Дуплінат Олексій (ЗОШ №7), Мірошниченко Єлизавета (ЗОШ №7)

Група «Середні  школярі» (2005-2006 р.н.)

І-е місце – Шеханін Данило (ЗОШ №7), Орел Вікторія (НВК №5)

ІІ-е місце – Кащавцев Владислав (ЗОШ №1), Мараєва Валентина (ЗОШ №4);

ІІІ-є місце – Кудрявський Данило (ЗОШ №1), Барінова Анастасія (ЗОШ №7)

Група «Старщі  школярі» (2003-2004 р.н.)

І-е місце – Майстровий Олексій (ЗОШ №1), Білозьорова Олена (ЗОШ №1)

ІІ-е місце – Слатін Ярослав (ЗОШ №7), Гур’єва Анна (ЗОШ №1);

ІІІ-є місце –  Сініцин Роман (ЗОШ №7), Зірка Альона (ЗОШ 1)

Група «Еліта» (2002 р.н. і старші)

І-е місце – Колісниченко Денис (М.Чугуїв, ЦТК ), Кольцова Неля (м.Чугуїв);

ІІ-е місце – Шеханін Дмитро (м.Чугуїв, ЦТК), Горелкова Юлія (м.Чугуїв);

ІІІ-є місце –  Кудрявський Артем (м.Чугуїв, ЦТК), Бойко Вікторія (м.Харків)

Категория: Спортивне орієнтування | Добавил: ЦTK (29.09.2019)
Просмотров: 42 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Погода
Інтернет-радіо
Онлайн радио
Оплата послуг