Каталог статей

Главная » Статьи » Туристські зльоти та змагання

ПІДСУМКИ КУБКУ ЧУГУЄВА З ТПТ

КУБОК  ЧУГУЄВА  З  ПІШОХІДНОГО  ТУРИЗМУ

7 квітня в Чугуєві відбулися ХІ-і відкриті командні змагання з пішохідного туризму «Кубок Чугуєва – 2013». Ці змагання вже стали традиційними і взяти в них участь до чугуївських туристів приїздять кращі команди Харківської області. В цьому році в змаганнях взяло участь 6 команд, - це туристи з Великобурлуцького р-ну, Жовтневого р-ну м.Харкова, Чугуївського районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій, команда «Клуб мандрівників» з м.Харків та дві команди з м.Чугуєва.

Вид змагань – «За вибором» дуже подобається туристам-спортсменам, тут є дійсно вибір тактики, можливостей залежно від рівня підготовки команди. В спортивній залі Чугуївської ЗОШ №1, яка постійно з гостинністю приймає ці змагання, цього разу було встановлено вже 16 туристських перешкод різного рівня складності. Кожного року організатори урізноманітнюють види та складність перешкод, що надає цим змаганням ще більшої привабливості.

На лінійці відкриття змагань з вітанням від міського голови Мінаєвої Г.М. та побажаннями успіхів та перемог усім учасникам змагань, виступила начальник відділу фізкультури, спорту та туризму виконавчого комітету Чугуївської міської ради Лиманська С.В.

Майже в шестигодинній боротьбі кращою стала команда Чугуївського міського центру туризму та краєзнавства (тренер Лисенко С.В.), яка набрала 803 бали, на другому місці - з сумою 782 бали команда «Клуб мандрівників» м.Харків (тренер Колісниченко Д.С.), третє місце посіла команда Новоолександрівської ЗОШ Великобурлуцького р-ну (тренер Волков А.Г.) з результатом 692 бали.

Перехідний Кубок Чугуєва з пішохідного туризму в черговий раз залишився вдома у чугуївських туристів, вітаємо їх з перемогою та бажаємо подальших успішних стартів.

Категория: Туристські зльоти та змагання | Добавил: ЦTK (10.04.2013)
Просмотров: 640 | Рейтинг: 0.0/0