ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Туристські зльоти та змагання

ВИСОКИЙ КЛАС ЧУГУЇВСЬКИХ ТУРИСТІВ
     З 26 по 28 квітня  в Чугуївському районі на живописному березі Сіверського Дінця (р-н Фігуровки) відбулися обласні командні  змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді Харківщини.
     До програми змагань було включено дистанції  "Смуга перешкод" та "Крос-похід". У змаганнях взяли участь 180 юних туристів-пішохідників із 12 районів області. Змагання проводились у 2-х вікових групах.
     Вихованці центру туризму та краєзнавства стали переможцями обласних змагань у загально-командному заліку в молодшій та старшій вікових групах.  Юні туристи-пішохідники вдало виступили на всіх дистанціях змагань, показали відмінний результат і вже традиційно були недосяжними для суперників.
     Молодша вікова група у складі: Чміля Івана, Шавкуненко Марії, Василенко Вероніки, Костюка Олександра, Шокало Руслана, Константинової Оксани, Сейрик Катерини бистріше та краще за інших  подолали нелегкі етапи і стали першими на 2-х дистанціях
.
    Старша вікова група у складі: Онацької Анастасії, Демченко Ольги, Косенко Віктора, Чеглікова Руслана, Лемньова Володимира, Микало Сергія, Слепенка Олега показали хорошу фізичну, а головне технічну підготовку. На складній дистанції "Крос-похід" посіли І-е місце, а на дистанції "Командна смуга перешкод" - друге і в загальнокомандному заліку стали першими.
      Вітаємо учасників змагань та їх тренерів - Лисенка С.В., Жиглова В.О. з перемогою і бажаємо нових успішних стартів на туристських трасах.

Категория: Туристські зльоти та змагання | Добавил: ЦTK (03.05.2013)
Просмотров: 518 | Рейтинг: 0.0/0