ВАШ IP АДРЕС:

Каталог статей

Главная » Статьи » Туристські зльоти та змагання

ЗМАГАННЯ ВЕЛОТУРИСТІВ
  20 квітня 2013 року вихованці Чугуївського ЦТК взяли участь в обласних змаганнях з велотуризму серед учнівської молоді Харківщини, які проводились в м. Мерефа Харківського району. Змаганняі були проведені Харківською обласною станцією юних туристів згідно з наказом Департаменту науки і освіти облдержадміністрації.
     До програми змагань  було включено дистанції фігурного водіння велосипеду та тріалу. У змаганнях взяли участь 232 юних велотуристів із 17 районів Харківської області. Вихованці Чугуївського ЦТК взяли участь в змаганнях  у двух вікових груп.
     В особистому заліку  серед учасників старшої вікової групи  Онацька Анастасія посіла ІІІ-є місце на дистанції "Фігурне водіння велосипеду".
     В молодшій віковій групі юні велотуристи Чугуєва вдало виступили на дистанції  "Фігурне водіння велосипеду",  де в командному заліку посіли ІІ-е місце, на дистанції "Тріал" посіли 5 місце, а в загальнокомандному заліку команда вихованців молодшої вікової групи посіла ІІІ-є місце. Вітаємо призерів змагань, які увійшли до складу молодшої вікової групи: Сейрик Катерину, Мальцева Іллю, Войновича Євгена, Василенко Вероніку, Єрмолюка Микиту, Пасечника  Владислава. Бажаємо подальших успіхів юним велотуристам у майбутніх стартах.

Категория: Туристські зльоти та змагання | Добавил: ЦTK (30.04.2013)
Просмотров: 550 | Рейтинг: 0.0/0