Каталог статей

Главная » Статьи » Туристські зльоти та змагання

ЗМАГАННЯ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

КУБОК ЧУГУЄВА - 2019

14 квітня 2019 року в спортивній залі Чугуївської ЗОШ №1 відбулися відкриті командні змагання з пішохідного туризму "Кубок Чугуєва - 2019". Ці змагання закрили цикл змагань в закритому приміщенні цього року. Ці традиційні змагання на дистанції "За вибором" були найбільш складними та напруженими для учасників усіх команд. Туристам довелось прикласти немало фізичних та технічних зусиль для подолання етапів, яких, за умовами змагань, було встановлено аж 40, а часу відводилось 30 хвилин. Успішно подолала туристську смугу перешкод команда старшої вікової групи вихованців Чугуївського ЦТК, яка посіла І-е місце, другою стала збірна команда випускників центру туризму, а третьою стала команда вихованців ЦТК середньої групи. Окрім команд м.Чугуєва в змаганнях взяли участь гуртківці Чугуївського районного ЦТКЕУМ. Змагання відбулись за підтримки відділу фізкультури та спорту Чугуївської міської ради та спонсору змагань магазину туристського спорядження "Клуб путешественников" м.Харкова. Вітаємо переможців змагань:
І-е м.: Кудрявський Артем, Кривобородий Владислав, Майстровий Олексій, Бабаєв Вячеслав, Чугунова Анастасія, Аргунова Анна;
ІІ-е м.: Шеханін Дмитро, Касалап Денис, Мерзляков Микита, Пушкарьов Дмитро, Голуб Вікторія, Демченко Ольга;
ІІІ-є м.: Шеханін Данило, Халін Дмитро, Гур'єва Анна, Білозьорова Олена, Павлюк Валерія, Іванова Дар'я.
Усім учасникам бажаємо подальших успіхів у туристських стартах.

Категория: Туристські зльоти та змагання | Добавил: ЦTK (16.04.2019)
Просмотров: 336 | Рейтинг: 0.0/0